14.1 C
Киев
22.10.2021
Image default
УКРАЇНА

Жителям ОРДЛО роздають паспорти РФ для голосування

Фото: ATR Жителям ОРДЛО в Ростовській області роздають паспорти РФ заради виборів

Українців із тимчасово непідконтрольної частини Донбасу звозять в Ростовську область для участі в російських виборах.

Громадян України з тимчасово непідконтрольних уряду територій Донбасу звозять у Ростовську область і видають їм російські паспорти, щоб вони брали участь у виборах в органи влади РФ. Про це повідомляє Дождь в суботу, 18 вересня.

Зокрема, один з «виборців» розповів журналісту, що отримав паспорт у Матвєєво-Курганському сільському поселенні, коли туди приїхав. Чоловік нібито сказав, що дуже радий, що у нього є можливість проголосувати на російських виборах.

Видання Кавказький вузол пише, що напередодні російські паспорти отримали близько 400 жителів ОРДЛО. Відразу після цього людей на автобусах повезли на виборчі дільниці в Ростовській області.

Перш ватажок так званої «ДНР» Денис Пушилін анонсував, що організував 825 автобусних і 12 залізничних «рейсів» у Ростовську область, щоб жителі захоплених українських територій з паспортами РФ проголосували на російських виборах.

Раніше в РНБО заявили, що в ОРДЛО сповільнилася паспортизація РФ. Статистика за кількістю виданих Росією паспортів жителям Донбасу є різною, зазначили в РНБО.

Також в МінТОТ прокоментували паспортизацію Донбасу. Україна не має наміру визнавати російські паспорти українських громадян на Донбасі. У Кабміні таких людей назвали «заручниками».

Джерело

Залишити коментар