0.7 C
Киев
24.12.2020
Image default
СВІТ

Ізраїль закриває кордони для іноземців після виявлення нової мутації коронавірусу

Фото з відкритих джерел

Рішення буде діяти протягом 10 днів з можливістю подовження

З 23 грудня Ізраїль забороняє в’їзд іноземців та запроваджує обов’язкове проходження карантину для ізраїльтян, які повертаються додому. Про це повідомив у Facebook прем’єр-міністр країни Беньямін Нетаньягу. 

Згідно з повідомленням, прем’єр скликав комісію міністрів по боротьбі з коронавірусом і ініціював рішення про закриття авіасполучення після виявлення нового штаму COVID-19.

Відомо, що з 23 грудня ізраїльтяни, які поверталися з усіх країн, будуть зобов’язані пройти карантин в готелях терміном в 10 днів при проходженні двох аналізів, або 14 днів без аналізів.

Новини за темою: У ЦГЗ назвали можливі причини появи нового штаму коронавірусу

Ті, хто повертаються з-за кордону в найближчі 48 годин (за винятком Великої Британії, Південної Африки та Данії) будуть зобов’язані знаходиться на домашньому карантині з проведенням протягом 48 годин аналізу за місцем проживання за допомогою «Канфей-Хаіль». 

Як зазначається, до прийняття іншого рішення, особи, які повернулися з-за кордону і у яких буде виявлено коронавірус, будуть зобов’язані перебувати на карантині в лікарняних готелях.

Новини за темою: Новий штам коронавірусу: МЗС радить українцям утриматися від подорожей до Лондона

Нагадаємо, у неділю, 20 грудня, Ізраїль розпочав загальнонаціональну кампанію з вакцинації населення від коронавірусної хвороби COVID-19. 

Джерело

Залишити коментар