28.2 C
Kyiv
04.07.2022
Image default
СВІТ

Ізраїль хоче вакцинувати від COVID-19 щонайменше по 150 тис. людей на добу

Фото з відкритих джерел

Влада готова проводити вакцинацію сім днів на тиждень, 24 години на добу

Голова Міністерства охорони здоров’я Ізраїлю Чезі Леві заявив, що держава прагне досягти рівня вакцинації щонайменше 150 тис. людей на день. Про це повідомляє The Times of Israel. 

“Я сподіваюся, що протягом місяця мільйони отримають свою першу дозу, якщо не другу”, – сказав Чезі Леві і додав, що населення, що входить до групи ризику, має бути вакциноване двома необхідними дозами вакцини в певний момент у лютому.

За його словами, все залежить від двох речей: чи зможуть Pfizer та Moderna збільшити постачання вакцин до Ізраїлю і чи виявлятиме населення бажання вакцинуватися. 

Новини за темою: Угорщина першою серед країн ЄС почала масову вакцинацію від COVID-19

Леві наголосив, що недостачі препарату немає і держава готова проводити щеплення сім днів на тиждень, 24 години на добу, якщо це необхідно. При такому темпі більшість населення може бути щеплена вже до кінця березня. 

Як зазначається, Ізраїль очікує на чотири мільйони доз вакцини від Pfizer до кінця місяця, а потім ще чотири мільйони до кінця березня. Таким чином цього буде достатньо для вакцинації чотирьох мільйонів людей.

Країна також має домовленість про отримання 6 мільйонів доз вакцини Moderna, достатньої для проведення щеплень трьом мільйонам людей, однак цей препарат не надійде до Ізраїлю раніше квітня.

Новини за темою: Усі країни Євросоюзу отримали вакцину проти COVID-19

Нагадаємо, у суботу, 26 грудня, у Німеччині почали робити щеплення від коронавірусу, першою, хто отримала дозу вакцини стала 101-річна Едіт Квойцалла. 

Джерело

Залишити коментар