-1.2 C
Киев
11.01.2021
Image default
СВІТ

Індонезія дозволила використовувати китайську вакцину Sinovac

Вакцина від Sinovac Biotech Фото з відкритих джерел

Країна хоче запустити загальнонаціональну кампанію вакцинації

Агентство з контролю за продуктами харчування і ліками Індонезії дало перший поза межами Китаю дозвіл на використання вакцини проти COVID-19 від Sinovac Biotech. Про це повідомляє Reuters.

Згідно з повідомленням, проміжні дані тесту препарату CoronaVac на пізній стадії в Індонезії показали, що він ефективний на 65,3%, що нижче за показники в Бразилії та Туреччині, які ще не розпочали масові щеплення.

На думку експертів з питань охорони здоров’я, відсутність даних та різний рівень ефективності вакцини з різних країн може підірвати довіру громадськості до впровадження.

Новини за темою: Шмигаль сказав, хто в першу чергу отримає вакцину від Sinovac

Попри це, Індонезія хоче запустити загальнонаціональну кампанію вакцинації, аби припинити ріст захворюваності та смертності.

Відомо, що для початку в Індонезії буде доступно лише три мільйони доз CoronaVac. Близько 1,2 мільйона доз було відправлено в 34 провінції.  Так у середу президент країни Джоко Відодо повинен отримати свою першу дозу.

Новини за темою: Перший етап — у січні: Степанов оприлюднив детальну карту вакцинації від COVID-19

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що країна в короткий термін почне масштабну вакцинацію від коронавірусу COVID-19, це стане можливим, завдяки поставкам вакцини китайської компанії Sinovac Biotech. 

Джерело

Залишити коментар