22.9 C
Kyiv
05.07.2022
Image default
СВІТ

Ілон Маск пропонував Apple придбати компанію Tesla

Ілон Маск AFP

Гендиректор автомобільної компанії збирався продати її за одну десяту вартості

Засновник космічної компанії SpaceX і генеральний директор Tesla Ілон Маск розповів, що у важкі для Tesla часи пропонував главі компанії Apple Тіму Куку обговорити можливість придбання виробника електромобілів. Про це Маск повідомив у своєму Twitter.   Він прокоментував інформацію про те, що компанія Apple планує у 2024 році розпочати виробництво безпілотних автомобілів.

“У найтяжчі дні роботи над програмою (з розробки й випуску електромобілів, – ред.) Model 3 я звернувся до Тіма Кука, щоб обговорити можливість придбання Tesla компанією Apple за одну десяту її вартості на сьогодні. Він відмовився від зустрічі”, – пригадав Ілон Маск.

Як відомо, Apple займається розробкою власного самокерованого автомобіля з 2014 року – йдеться про проєкт Titan.

Компанія Tesla представила Model 3 у березні 2016 року.

До слова, наприкінці листопада 2020 року загальна вартість акцій компанії Tesla Ілона Маска уперше перетнула позначку в 500 мільярдів доларів США.

Новини за темою: Apple планує почати випуск безпілотних авто в 2024 році, – ЗМІ

Раніше повідомлялося, що акції американської автомобільної компанії Ілона Маска Tesla Inc почали стрімко рости у зв’язку з тим, що вона найближчим часом буде включена до фондового індексу S&P 500.

Завдяки зростанню акцій компанії нещодавно засновник компаній Tesla Inc. та SpaceX Ілон Маск посів друге місце в рейтингу найбагатших людей планети, випередивши засновника корпорації Microsoft Білла Гейтса. Статок Ілона Маска наразі оцінюється в 155 мільярди доларів.

Джерело

Залишити коментар