22.4 C
Киев
26.07.2021
Image default
Події

Ілля Кива: Суддя Удовиченко матеріально зацікавлений у блокуванні роботи новообраного Полтавської міськради

Народний депутат Ілля Кива «Опозиційна платформа — За життя»

Вища рада правосуддя і правоохоронці повинні перевірити легальність доходів судді Полтавського окружного адміністративного суду Сергія Удовиченко і його зацікавленість у блокуванні роботи Полтавської міськради. Про це народний депутат від «Опозиційної платформи — За життя» Ілля Кива заявив на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

«Як народний депутат я негайно буду звертатися в правоохоронні органи і до Вищої ради правосуддя з вимогою перевірки судді Сергія Удовиченко на предмет легальності його доходів, а також причетності його до створення корумпованої банди і можливого збагачення за рахунок злочинної діяльності», — заявив він.

Ілля Кива зазначив, що за наявною інформацією С.Удовиченко безпосередньо причетний до блокування роботи новообраного Полтавської міськради.

«У Полтаві вже другий місяць після оголошення результатів виборів мера міста не може приступити до роботи новообрана рада міської ради. Причина — судові позови і особистий інтерес Удовиченко… суддя робить все можливе, щоб закінчити корупційні контракти. Для цього він йде на безпрецедентний крок — блокує роботу полтавської мерії судовими позовами, простіше кажучи — вимиває рештки бюджету, розуміючи, що нова влада міста Полтави зупинить його багаторічний «бізнес»», — підкреслив він.

За словами нардепа, цей суддя протягом 5 останніх років контролює і збагачується за рахунок ЖКГ міста.

«На жаль, він зовсім не хоче втрачати галузь, яка годує його родину. За добре налагодженими схемами розкрадаються сотні мільйонів гривень з міського бюджету: закупівлі, ремонти, прибирання … Все це безпосередньо контролюється суддею. Вмираюча Полтава в «дбайливих» руках судді Удовиченко», — підсумував Ілля Кива.

Джерело

Залишити коментар