25.4 C
Kyiv
02.07.2022
Image default
СВІТ

Єврсоюз погодив продовження антиросійських санкцій за агресію щодо України

Фото з відкритих джерел

Обмеження проти Росії продовжили на пів року

Країни Європейського Союзу погодили продовження санкцій проти Росії. Про це повідомив прессекретар голови Європейської ради Баренд Лейтс у Twitter.

За словами Лейтса, у Європейській раді є угода щодо продовження санкцій проти Росії.

Водночас журналіст “Радіо Свобода” Рікард Йозвяк повідомив про те, що санкції проти Росії через агресію стосовно України будуть продовжені ще на шість місяців – до кінця липня 2021-го року.

Відомо, що тепер відповідну постанову має прийняти Рада ЄС. Продовжені обмежувальні заходи офіційно почнуть діяти після публікації законодавчого акту в “Офіційному віснику” Євросоюзу. Цю процедуру планують провести на наступному тижні.

Обмеження стосуються окремих секторів економіки Росії, й були запроваджені ще у 2014 році через дестабілізуючі дії проти України. Санкції спрямовані на фінансовий, енергетичний і оборонний сектори РФ, а також на сферу товарів подвійного призначення.

Новини за темою: ЄС готує санкції проти Росії за поширення фейків

Нагадаємо, нещодавно Україна підтримала створення нового санкційного механізму ЄС щодо порушення прав людини. У МЗС висловили надію, що це допоможе покарати винних у таких порушеннях в окупованому Криму.

Джерело

Залишити коментар