13.5 C
Kyiv
22.05.2022
Image default
СВІТ

Євросоюз відтермінував введення платного дозволу на в’їзд, – ЗМІ

Євросоюз

Запровадження плати за дозвіл на в’їзд у країни блоку перенесли на рік

Європейський союз переніс введення обов’язкового отримання платного дозволу на в’їзд у країни блоку. Про це повідомляє видання “Українські Новини” з посиланням на представництво України при ЄС.

Зазначається, що платний дозвіл на в’їзд, який було заплановано запровадити з 1 січня 2021 року, перенесли на 2022 рік. “Очікується, що фактичне впровадження в дію Європейської інформаційної системи авторизації подорожей (ETIAS) відбудеться в 2022 році. Раніше дійсно звучала дата 2021, однак Євросоюз переніс цей термін на 2022. Лише в 2022 році громадяни України повинні будуть заповнити заявку на ETIAS перед поїздкою в Євросоюз”, – розповіли у відомстві.

Крім того, представництві нагадали, що такі вимоги введені не лише для громадян України, а плата становитиме 7 євро для людей у віці від 18 до 70 років, а для інших – безкоштовно. “Система буде застосовуватися до громадян третіх країн, які користуються безвізовим режимом з ЄС. Таким особам потрібно буде отримати попередній дозвіл на поїздку шляхом подачі онлайн-заявки”, – йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Усі країни Євросоюзу отримали вакцину проти COVID-19

Нагадаємо, нещодавно міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що єдиною проблемою українського безвізу з Євросоюзом є коронавірус COVID-19. За його словами, політичних чи юридичних проблем немає.

Джерело

Залишити коментар