-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
СВІТ

ЄС створює спеціальне управління для боротьби з пандемією

Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн

REUTERS

На тлі збоїв у постачанні вакцин від коронавірусу

У Євросоюзі ухвалили рішення про створення структури взаємодії з фармацевтичними компаніями в надзвичайних ситуаціях. Голова Європейської комісії (ЄК) Урсула фон дер Ляйєн провела зустріч з керівниками BionNTech/Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Johnson & Johnson, Curevac і Sanofi. Зустріч проходила у форматі відеоконференції.

Зазначається, що комісія створить Управління готовності та реагування на надзвичайні ситуації в галузі охорони здоров’я ЄС (EU Health Emergency Preparedness and Response Authority — HERA), щоб забезпечити структурований підхід на випадки пандемії. HERA допоможе передбачати загрози та визначати відповідні заходи.

Вже запускається пілотний проєкт «Європейська готовність до біологічного захисту». Його мета — фінансувати розробку вакцин і збільшити їхнє виробництво в короткостроковій і середньостроковій перспективі, націлити увагу на нові штами вірусу COVID-19.

Новини за темою: Євросоюз привітав рішення про виділення Україні 117 тисяч доз вакцини Pfizer

Раніше повідомлялося, що в Італії національний регулятор не рекомендує прищеплювати вакциною від коронавірусу британської компанії AstraZeneca людей старше 55 років. Для цієї вікової групи недостатньо даних клінічних випробувань.

Джерело

Залишити коментар