-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
СВІТ

ЄС скоротив список країн, жителям яких дозволено в’їзд

Європейський Союз знову переглянув список країн, громадянам яких можна вʼїжджати Фото з відкритих джерел

Японію виключили із рекомендованих «безпечних» держав

Європейський Союз змінив список «безпечних» третіх країн, для жителів яких дозволяється в’їзд. Про це повідомляє пресслужба Рада Європи.

Як зазначається, до списку не додали жодної нової країни, а, навпаки, виключили з нього Японію.

При цьому додається, що країнам-членам ЄС радять відкривати кордони лише для шести держав, серед яких: Австралія, Нова Зеландія, Руанда, Сінгапур, Південна Корея і Таїланд, а також Китай за умови підтвердження взаємності.

Окрім цього, поступово хочуть надати дозвіл на в’їзд спеціальним адміністративним регіонам Гонконгу та Макао. У цей час вихідці із Андорри, Монако, Сан-Марино та Ватикану повинні розглядатися як мешканці ЄС для цієї рекомендації.

Відповідний список склали згідно із чітко визначеними критеріями.

«Критерії визначення, для яких третіх країн слід скасувати поточне обмеження подорожей, охоплюють, зокрема, епідемічну ситуацію та протиепідемічні заходи, включаючи фізичне дистанціювання, а також економічні та соціальні міркування. Вони застосовуються кумулятивно. Також взаємність слід регулярно розглядати в кожному конкретному випадку», — додали в Раді ЄС.

Також рекомендуватимуть країни, асоційовані з Шенгеном (Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія, Швейцарія).

Новини за темою: В ЄС хочуть посилити правила в’їзду до країн через мутації коронавірусу

Раніше повідомлялося, що наприкінці грудня ЄС дозволив відкрити кордони для восьми країн. Втім Україна не потрапила у список «безпечних» держав.

Джерело

Залишити коментар