6 C
Киев
12.04.2021
Image default
УКРАЇНА

ЄІБ інвестував в Україну більше мільярда євро

Фото: euneighbours.eu На Україну припадає більше 60% кредитів ЄІБ

Європейський інвестиційний банк збільшив інвестиції в нашу країну на 50%. Кошти пішли на підтримку постраждалих від війни на Донбасі, на «зелену» інфраструктуру і цифровізацію.

  Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) у 2020 році надав інвестиції Україні на 50% більше, ніж роком раніше. Українські проекти були профінансовані на суму більш ніж один мільярд євро, повідомляється у Twitter-акаунті Банку.   «У 2020 році ми вклали в Україну рекордні інвестиції в розмірі більше EUR 1 млрд, зосередивши свої зусилля на підтримці постраждалих від конфлікту регіонів сходу України, стійкої і «зеленої» інфраструктурі, цифровізації, інноваціях і відновленні бізнесу після COVID-19″, — підкреслила віце-президент ЄІБ Тереза ​​Червіньска.   Топ-менеджер додала, що на Україну припадає більше 60% кредитної активності ЄІБ в регіоні.   На сьогоднішній день загальний обсяг інвестицій ЄІБ в Україні досяг 7,5 мільярда доларів.

 

Раніше Korrespondent.net писав, що Україна позичить у ЄІБ 200 млн євро на міський транспорт.   Нагадаємо, що Україні виділять €300 млн кредиту на енергоефективність громадських будівель. Гроші будуть направлені на енергомодернізацію адмінбудівель, шкіл, дитсадків, лікарень і культурних установ.  

Джерело

Залишити коментар