9.9 C
Киев
29.11.2021
Image default
УКРАЇНА

Якість води в Україні покращать

Фото: Unsplash Якість питної води в Україні стане вищою

Значний відсоток систем централізованого водопостачання в регіонах мають зношений стан, що погано впливає на якість води.

Українська влада має намір покращити якість питної води у країні. Для цих потреб із бюджету виділять один млрд грн. Про це у середу, 27 жовтня, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час поїздки до Донецької області, повідомила прес-служба Кабміну.

«У проекті бюджету на 2022 рік планується направити 1 млрд грн на програму «Питна вода України». Значний відсоток систем централізованого водопостачання в регіонах мають зношений стан, що погано впливає на якість води. Ситуацію необхідно змінювати», — цитує прес-служба Кабміну слова Шмигаля.

Під час візиту він ознайомився з перебігом ведення капітального ремонту другого Донецького водопроводу у Слов’янському районі, який має бути закінчений у квітні 2022 року.

«Це покращить якість послуг централізованого питного водопостачання населенню міст Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка та інших населених пунктів Слов’янського та Костянтинівського районів», — йдеться у повідомленні.

Уточнюється, що із Державного фонду регіонального розвитку на ремонт ділянки водопроводу було виділено 102,2 млн грн у 2020 році та 71,8 млн грн — 2021-му.

Окрім того, з обласного бюджету на цей проект було направлено 11,3 млн грн у 2020 році та 7,9 млн грн у 2021-му.

Нагадаємо, раніше в ООН передбачили, що в результаті змін клімату на світ чекає на глобальна водна криза. Кількість людей з обмеженим доступом до води до 2050 року зросте більш ніж на 5 мільярдів людей, підрахували в організації.

Джерело

Залишити коментар