28.4 C
Киев
30.07.2021
Image default
УКРАЇНА

Хвалить Путіна і передає привіт «московській сім’ї»: журналісти опублікували аудіозаписи телефонних розмов Нескоромного:

«Українська правда» опублікувала записи розмов Нескромного, де він розмовляє телефоном з двома чоловіками.

23 січня стало відомо, що працівника СБУ Юрія Расюка затримали за підозрою в підготовці вбивства начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова на замовлення колишнього заступника голови СБУ Дмитра Нескоромного. Журналісти опублікували скандальні записи розмов екс-заступника голови СБУ Дмитра Нескоромного. Він підозрюється в підготовці замовного вбивства іншого співробітника СБУ Андрія Наумова.

«Я прозевал Владимира Владимировича, первый раз в жизни. Не, он красавчик. Сила», — розповідає Нескромний чоловіку, підписаному «Владика».

«С Новым годом, новым счастьем! Здоровья, любви. И с Днем рождения. По Московскому времени поздравляю!», — говорить Нескоромний іншому чоловікові.

Експерти відзначають, що такі записи не лише підтверджують проросійські настрої Нескоромного (в мережі давно гуляла інформація про паспорти РФ його родини), але говорять про його зв’язки із спецслужбами сусідньої держави.

Декілька днів тому Служба безпеки опублікували аудіозаписи розмов Нескоромного щодо організації злочину.

Наразі Нескоромному оголошено про підозру за трьома кримінальними статтями та подано у розшук.

Джерело

Залишити коментар