-1.2 C
Киев
17.01.2022
Image default
УКРАЇНА

Хасидів пустять в Україну для паломництва в Умані

Хасидам дозволили приїжджати в Україну

МОЗ України залучив до співпраці представників товариства Червоного Хреста. Крім того, було виділено близько 50 тисяч експрес-тестів, 19 тисяч антисептиків і 190 тисяч масок.

  Міністерство охорони здоров’я затвердило протиепідемічні вимоги, згідно з якими хасиди можуть потрапити в Україну для паломництва в Умані. Про це в понеділок, 9 серпня, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.   За словами заступника Міністра охорони здоров’я, головного санітарного лікаря Ігоря Кузіна, зараз епідеміологічна ситуація в Україні, високі рівні охоплення вакцинацією у світі і своєчасна підготовка до цього святкування дозволяють прийняти паломників.   «Крім цього і жителі Умані активно вакцинуються, особливо це стосується працівників готельно-ресторанної сфери», — зазначив Кузін.   Протиепідемічні вимоги:

  • перевізники зобов’язані провести температурний скринінг усіх паломників і осіб, які їх супроводжують;
  • учасників і працівників не допускають до перевезення в разі виявлення у них субфебрильної температури, або ж ознак респіраторних захворювань;
  • віряни зобов’язані надягати засоби індивідуального захисту в місцях паломництва, або ж скупчення великої кількості людей.

  МОЗ України залучив до співпраці представників товариства Червоного Хреста.   Крім того, для Умані було виділено близько 50 тисяч експрес-тестів, 19 тисяч антисептиків і 190 тисяч масок.   Нагадаємо, що хасиди щорічно приїжджають в Умань на Рош ха-Шана, щоб відзначити це свято і помолитися на могилі засновника брацлавського хасидизму рабі Нахмана, який жив у XVIII — XIX століттях. У 2021 року дата Рош ха-Шана випадає на 6-8 вересня.   Як повідомлялося раніше, в Умань уже прибуло близько п’яти тисяч паломників-хасидів.   Недалеко від Умані побили хасида       Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet Читайте Korrespondent.net в Google News

Джерело

Залишити коментар