18.1 C
Kyiv
16.05.2022
Image default
Події

Голову КСУ Тупицького викликають для вручення підозри, – документ

Глава КСУ Олександр Тупицький Конституційний суд України

Голову Конституційного суду Олександра Тупицького викликають в Офіс генпрокурора для вручення підозри. Повістка про виклик опинилася в розпорядженні LIGA.net.

За даними співрозмовника видання, близького до процесу, повістку Тупицькому мають вручити сьогодні, 24 грудня.

У пресслужбі КСУ зазначили в коментарі LIGA.net, що поки нічого не знають про повістку.

Ліга.net

Співрозмовники LIGA.net не можуть уточнити, у якій конкретно справі викликають Тупицького. База реєстру досудових розслідувань є закритою, тому пробити по ній номер провадження з повістки також не можна.

Водночас 29 жовтня ДБР заявляло про розслідування низки кримінальних справ, в яких перевіряється причетність Тупицького до скоєння злочинів у складі злочинної організації. 30 жовтня відомство відкрило проти нього справи за нібито фактами держзради та незаконного відчуження земельної ділянки в тимчасово окупованому Криму. Тоді суддя відмовився йти на допит до правоохоронців.

Крім того, 21 грудня “Схеми” опублікували аудіозаписи розмов Тупицького з матеріалів кримінальної справи про незаконне заволодіння Зуївським енергомеханічним заводом, який залишився на непідконтрольній Україні території Донбасу. У цій же справі підозрюється колишній голова Вищого господарського суду Віктор Татьков, який зараз у розшуку в іншій справі.

Джерело

Залишити коментар