1.1 C
Киев
06.12.2021
Image default
СВІТ

Генсек ООН заявив про поширення «вакцинного націоналізму» в світі

Генсек ООН Антоніу Гутерріш

За словами Антоніо Гутерріша, він проявляється у тому, що бідні країни спостерігають за підготовкою до вакцинації у багатих державах

Генеральний секретар ООН Антоніо Гутерріш попередив, що в світі розвивається «вакцинний націоналізм». У результаті бідні люди по всьому світу спостерігають за підготовкою до вакцинації проти коронавірусу в багатих країнах і задаються питанням, чи будуть вони вакциновані і коли. Про це повідомляє AP News.

Він повторив свій заклик розглядати вакцини як «глобальне суспільне благо», доступне кожному, всюди на планеті, особливо в Африці.

Гутерріш також звернувся з проханням про виділення 4,2 мільярда доларів протягом наступних двох місяців для програми Всесвітньої організації охорони здоров’я COVAX — проєкту за закупівлю і доставку вакцин проти коронавірусу для найбідніших верств населення світу.

«Фінансування COVAX — єдиний спосіб гарантувати, що вакцини будуть доступні в Африці та інших регіонах, що розвиваються», — зазначив генсек ООН.

Новини за темою: Степанов підписав документи для отримання вакцини від COVID-19

Раніше повідомлялося, що Україна подаcть другу частину заявки до глобальної ініціативи COVAX на отримання вакцини від коронавірусної хвороби COVID-19 наступного тижня. 

Джерело

Залишити коментар