24.2 C
Киев
04.08.2021
Image default
СВІТ

ФСБ відповіло на телефонну розмову Навального: Знову «причетні» іноземні спецслужби

Олексій Навальний Facebook-сторінка Олексія Навального

Там заявили, що такими методами послуговуються іноземні спецслужби

У ФСБ Росії назвали підробкою опубліковану опозиціонером Олексієм Навальним телефонну розмову з його можливим отруйником, який є співробітником ФСБ, передає ТАСС.

«Відео з телефонною розмовою Навального нібито з одним із співробітників підрозділу ФСБ є підробкою. Використання способу підміни номера абонента — відомий прийом іноземних спецслужб, раніше не раз апробований в антиросійських акціях, що дозволяє виключити можливість установки реальних учасників розмови», — сказали там.

До того ж, розслідування Навального назвали «спланованою провокацією», спрямованої на дискредитацію ФСБ і її співробітників і відзначають, що це було б неможливим без «організаційної та технічної підтримки іноземних спецслужб».

Зазначимо, що напередодні російський опозиційний політик Олексій Навальний опублікував відео, в якому спілкується з начебто одним із працівників ФСБ, що стежили за ним і брали участь у спецоперації.

Зокрема, на відео Навальний, який представився помічником керівника Ради безпеки РФ Миколи Патрушева, спілкується із працівником ФСБ Костянтином Кудрявцевим і той майже підтверджує, що політика намагалися вбити.

Новини за темою: У Путіна визнали, що російські спецслужби «наглядають» за Навальним

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін під час пресконференції прокоментував ситуацію із можливою причетністю співробітників ФСБ РФ до отруєння Олексія Навального та заявив про підтримку опозиціонера спецслужбами США. «Кому він потрібен. Якби вже хотіли, то напевно довели б до кінця. А так його дружина до мене звернулася, і я в тут же дав команду випустити його на лікування до Німеччини», — заявив тоді Путін.

Джерело

Залишити коментар