11.2 C
Киев
27.09.2021
Image default
СВІТ

Франція допускає третю хвилю епідемії COVID-19 після свят

Фото з відкритих джерел

Країні потрібно досягти рівня 5000 нових випадків на день, але до цієї мети ще далеко

Лікарі та вчені побоюються третьої хвилі коронавірусу у Франції. В уряді країни відзначають, що третя хвиля вже почалася в США і деяких азійських країнах. Про це заявив офіційний представник уряду Франції Габріель Атталь, повідомляє Le Parisien.

«Існує ризик третьої хвилі, яка вже відбувається в Сполучених Штатах і деяких країнах Азії. Цей ризик існує, і я думаю, що французи повністю його інтегрували», — сказав він, додавши, що «вірус чинить опір».

За його словами, Франція «все ще далека від поставленої урядом мети щодо зниження рівня зараження COVID-19 нижче порога в 5000» людей на день, але цієї мети буде важко досягти.

Він зазначив, що медики, як і раніше, стикаються з ризиком відновлення епідемії — протягом декількох днів рівень зараження більше не знижується.

Лікарі та вчені у Франції вже побоюються відновлення епідемії COVID-19 в січні, лютому або березні.

«Це може статися в будь-який момент, якщо ми занадто сильно розслабимося», — резюмує Саймон Кошемез, епідеміолог з Інституту Пастера, чиї розрахунки визначають вибір уряду.

Медики вважають, що найбільш ризикований момент, який може вплинути на показники захворюваності — зустрічі сімей і друзів з нагоди свят.

Завідувач відділення невідкладної допомоги паризької лікарні Жоржа-Помпіду, професор Філіп Жувен вважає, що для всіх було б корисно «пройти обстеження перед святами, зменшити соціальну взаємодію за тиждень до цього і відпочити».

Новини за темою: В Україні за добу виявлено 12 585 нових випадків коронавірусу, побороти хворобу змогли 14 554 особи

Раніше повідомлялося, що уряд Франції має намір почати вакцинацію населення проти коронавірусу у січні 2021 року.

Джерело

Залишити коментар