25.4 C
Kyiv
02.07.2022
Image default
СВІТ

Facebook розробить сервіс для створення новин за допомогою штучного інтелекту

Фото з відкритих джерел

Інструмент оформлюватиме новини у вигляді маркованого списку

Американська компанія Facebook розробляє сервіс TLDR, який зможе автоматично створювати короткі версії новин. Про це повідомляє BuzzFeed News.

Зазначається, що назва TLDR – це акронім, створений від слів “too long; didn’t read” (занадто довго; не читав). Суть інструмента полягатиме в тому, що штучний інтелект виділятиме ключові положення в новинах і оформлюватиме їх у вигляді маркованого списку.

Також на непублічній зустрічі співробітників Facebook було оголошено, що компанія створить соціальну мережу для віртуальних аватарів Horizon – універсальний перекладач і датчик для зчитування команд з мозку.

Як відомо, Facebook у США, Великій Британії та низці інших платить окремими засобам масової інформації за використання новин в тематичній стрічці Facebook News. Зокрема, в грудні в Австралії був прийнятий закон, який дає виданням пріоритет в укладанні таких угод з Facebook і Google.

Новини за темою: Facebook буде видаляти пости з дезінформацією про вакцину від коронавірусу

Нагадаємо, нещодавно компанія Facebook анонсувала запуск власної криптовалюти під назвою Libra вже в січні 2021 року. Передбачається, що поки що запуск буде в обмеженому форматі.

Джерело

Залишити коментар