0.7 C
Киев
24.12.2020
Image default
Події

Екстрадиція українського блогера в Росію: МЗС розкрило деталі

Михайло Орєшніков Фото з відкритих джерел

Він не оформив юридично вихід з громадянства Російської Федерації

В МЗС України кажуть, що затриманий в Індонезії український блогер Михайло Орєшніков «не оформив юридично вихід з громадянства Російської Федерації». Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на пресслужбу МЗС.

«Справа Михайла Орєшнікова перебуває на особливому контролі посольства України в Індонезії та Міністерства закордонних справ України. Відповідно до інформації посольства України в Індонезії, 6 листопада 2020 року в міжнародному аеропорту Сукарно-Хатта (м.Джакарта) за запитом Національного центрального бюро Інтерполу МВС РФ було затримано Михайла Орєшнікова. Згідно з попередніми даними, проти згаданого громадянина в Росії порушено кримінальну справу за звинуваченням у нанесенні тілесних ушкоджень. За інформацією МЗС, Михайло Орєшніков юридично не оформив вихід з громадянства Російської Федерації», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, на даний час затриманий перебуває в Головному управлінні поліції Джакарти та очікує на підтвердження екстрадиційного запиту від російської сторони.

Новини за темою: Кримськотатарський блогер Мемедемінов вийшов з російської колонії, відбувши термін ув’язнення

23 листопада посол України в Індонезії провів зустріч з керівництвом Національного центрального бюру Інтерполу в Індонезії та поінформував про випадки зловживання російською стороною інструментами Інтерполу для переслідування громадян за політично вмотивованими звинуваченнями.

Дипломатична установа України також направила відповідну ноту до Міністерства закордонних справ Індонезії.

Український консул відвідав Михайла Орєшнікова в місці тримання. Зазначається, що за його сприяння, затриманий провів телефонні розмови з рідними. Консул також передав засоби індивідуального захисту. За даними МЗС, скарг щодо умов утримання чи стану здоров’я затриманий не висловлював.

Новини за темою: Доньку блогерки-телеведучої викрали заради викупу в 200 тис. доларів

Раніше повідомлялося, що в Індонезії затримали українського блогера Михайла Орєшникова, готується екстрадиція до Російської Федерації.

Джерело

Залишити коментар