-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
СВІТ

Експерти ВООЗ в Ухані почали досліджувати походження коронавірусу

Фото з відкритих джерел

Напередодні вони закінчили проходження двотижневого карантину

Група міжнародних експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я, яка прибула в Ухань, почала дослідження походження вірусу SARS-CoV-2. Про це повідомляє Reuters.

Згідно з повідомленням, напередодні у науковців закінчився 14-денний карантин, вони переїхали в готель в Ухані і тепер безпосередньо починають свою роботу. 

Представниця міжнародних експертів ВООЗ Маріон Купманс заявила, що вже було проведено першу особисту зустріч з китайськими колегами. 

Новини за темою: Грошей 10 найбільших мільярдерів світу було б достатньо для вакцинації всіх, — Генсек ООН

Як зазначається, представники ВООЗ проведуть ще два тижні в Китаї, зокрема вони відвідають ринок морепродуктів, де почався спалах, а також Інститут вірусології в місті Ухань.

Однією із гіпотез, яку Китай відкинув, є те, що пандемія розпочалася після витоку вірусу з урядової лабораторії. 

Новини за темою: ВООЗ виступила за продовження карантину в Європі

«Важливо пам’ятати, що успіх цієї місії та відстеження походження (COVID-19, — ред.) на 100% залежить від доступу до відповідних джерел», — заявила член команди ВООЗ із Данії Теа Фішер.

Слід зауважити, що слідча група мала прибути в Ухань ще на початку січня, і затримка Китаєм їхнього візиту викликала публічну критику зі сторони глави ВООЗ. 

Новини за темою: У ВООЗ не рекомендують робити щеплення від коронавірусу генетичними вакцинами вагітним жінкам

Нагадаємо, раніше у Всесвітній організації охорони здоров’я заявили, що коронавірус може перетворитися в ендемічне захворювання. 

Джерело

Залишити коментар