6 C
Киев
12.04.2021
Image default
СВІТ

Експерти ВООЗ побували на ринку морепродуктів у китайському Ухані

Фото з відкритих джерел

Доступ людей на ринок тимчасово обмежили

Експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я, які досліджують походження коронавірусної хвороби COVID-19, побували на продовольчому ринку в китайському місті Ухань, де вона вперше була виявлена. Про це повідомляє AP.

Зазначається, що серед іншого команда з 10 вірусологів відвідала ринок морепродуктів і м’яса Baishazhou, який є одним з найбільших в місті. У зв’язку з цим доступ людей на ринок тимчасово обмежели.

Як відомо, 31 грудня 2019 року на цьому ринку зареєстрували чотири випадки «загадкової пневмонії», яку пізніше визначили як новий коронавірус. За словами міжнародних експертів з охорони здоров’я, ринок як і раніше грає роль у відстеженні походження коронавірусу, проте один візит експертів навряд підтвердить це.

Раніше фахівці ВООЗ побували в двох лікарнях в Ухані, де були виявлені перші спалахи COVID-19.

Нагадаємо, нещодавно група дослідників Всесвітньої організації охорони здоров’я прибула до китайського міста Ухань, де вперше було виявлено випадки коронавірусу COVID-19, щоб провести розслідування щодо його походження. До складу групи входять вірусні та інші експерти зі США, Австралії, Німеччини, Японії, Великої Британії, Росії, Нідерландів, Катару та В’єтнаму.

Новини за темою: ВООЗ виступила за продовження карантину в Європі

Згодом стало відомо, що група міжнародних експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я, яка прибула в Ухань, почала дослідження походження вірусу SARS-CoV-2. Це сталося після того, як вони закінчили проходження двотижневого карантину.

Джерело

Залишити коментар