-1.2 C
Киев
17.01.2022
Image default
УКРАЇНА

ДСНС ввела найвищий рівень пожежної небезпеки

Фото: пресс-служба ГСЧС Причинами пожеж найчастіше є наслідки людського легковажності

В Україні рятувальники оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки в період з 24 по 26 липня.

В Україні оголошено надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Рятувальники закликають громадян бути вкрай обережними. Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

Так, 24-26 липня надзвичайна пожежна небезпека оголошена в східних областях, Волинській області, Житомирській області, Криму.

Також 26 липня: у Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій, Сумській, Миколаївській областях.

«Такий невтішний прогноз не тільки спричинить незручності для громадян, але ще і створює передумови для різкого збільшення кількості загорянь на території України», — попереджають рятувальники.

У ДСНС зазначають, що причинами масштабних пожеж в природних екосистемах найчастіше є наслідки людської легковажності. Саме громадяни досить часто нехтують правилами пожежної безпеки, особливо під час оголошення пожежонебезпечного періоду, викидаючи недопалки на узбіччя доріг, залишаючи сміття в лісах або спалюючи його на присадибних ділянках.

Раніше повідомлялося, що в Росії горить більш як 1,5 млн гектарів лісу. Пожежі в Якутії видно навіть з космосу. Зафіксовані більш як 200 вогнищ пожеж, їх гасять більш як 2 тисячі осіб.

Нагадаємо, що раніше США охопили масштабні лісові пожежі. У штаті Вашингтон у результаті пожеж утворилося суцільне згарище з залишеними будинками і автомобілями.

Джерело

Залишити коментар