0.7 C
Киев
24.12.2020
Image default
СВІТ

Дружина Саакашвілі виявилася важливим свідком у справі вбивства чеченського командира в Берліні

Міхеїл Саакашвілі і Сандра Рулофс Фото з відкритих джерел

За даними слідчих, дружина Саакашвілі та чеченський командир планували зустріч у день його вбивства

У Берліні суд розглядає справу вбивства колишнього чеченського польового командира Зелімхана Хангошвілі, важливим свідком якої виявилася Сандра Рулофс – дружина очільника Виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеїла Саакашвілі. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Зазначається, що важливим свідком Сандру Рулофс назвав один із слідчих, який 9 грудня був у суді для виступів керівників слідчих груп земельного та федерального відомств у кримінальних справах. Як виявилося, в день вбивства Хангошвілі дружина Саакашвілі перебувала в Берліні, а сам екскомандир планував зустріч із нею.

При цьому німецьким слідчим не вдалося умовити Сандру Рулофс приїхати в Берлін для надання свідчень, тому її опитували телефоном. Проте зміст розмови та ймовірну мету зустрічі Хангошвілі та Рулофс у суді не розкрили.

Новини за темою: У Берліні розпочався суд у справі Хангошвілі: У вбивстві підозрюють росіянина Красикова (Соколова)

Нагадаємо, Зелімхана Хангошвілі вбили 23 серпня 2019 року в Берліні. За даними прокуратури, зловмисник під’їхав до жертви на велосипеді та вистрілив з пістолета «Глок 26», куля влучила в тіло, а Хангошвілі впав на землю. Після цього було зроблено ще два постріли в голову, в результаті чого Хангошвілі помер.

У червні прокуратура Німеччини звинуватила уряд Росії в замовному вбивстві Хангошвілі (Торніке Кавтарашвілі), а ФРН пригрозила РФ новими штрафами. 

Джерело

Залишити коментар