14.4 C
Киев
24.09.2021
Image default
УКРАЇНА

До Києва прибув літак з евакуйованими з Кабула

Фото: Пресс-служба президента Украины Україна евакуювала з Афганістану ще майже 100 осіб

Серед евакуйованих — українці, а також особи з посвідченням на постійне місце проживання в Україні, члени їх сімей та особи, на повернення яких давали запити Ватикан і Канада.

  У київському міжнародному аеропорту Бориспіль приземлився літак з Афганістану, відправлений у Кабул для евакуації українських громадян і членів їх сімей. Про це повідомляє Міноборони у четвер, 23 вересня.   «Україна не залишає в біді своїх громадян, де б вони не були», — зазначила заступник міністра оборони Анна Маляр під час зустрічі літака в аеропорту.   Лайнер доставив до Києва 96 осіб, серед яких — українці, а також особи з посвідченням на постійне місце проживання в Україні, члени їх сімей, особи, на повернення яких давали запити Ватикан і Канада.   Маляр запевнила, що Україна і надалі продовжуватиме надавати допомогу своїм громадянам і громадянам інших країн.  

  Напередодні ЗМІ Повідомити, що Україна намагалася без узгодження з талібами провести евакуацію з Кабула. Але ця операція провалилася через афганців, які вирішили взяти з собою якомога більше родичів.   Раніше Україна вивезла з Кабула майже 700 осіб. При цьому евакуації просили ще близько 200 українців.      

Джерело

Залишити коментар