21.3 C
Киев
07.07.2021
Image default
УКРАЇНА

Данілов: Проти олігархів є не тільки план Б

Фото: СНБО Данілов запевнив, що боротьба Зеленського з олігархами «це не про політичні очки»

Після прийняття закону про деолігархізацію РНБО може не включити до реєстру олігархів жодну людину, зазначив Олексій Данілов.

У президента Володимира Зеленського є не тільки план Б в разі, якщо закон про олігархів не спрацює. Про це сказав секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексій Данілов в інтерв’ю для Forbes.

«У Володимира Зеленського є не тільки план Б — у нього повний алфавіт. Якщо потрібно, то ми і до літери Я дійдемо. Однак без законів рухатися не зможемо: потрібні закони про лобізм і антитрастове законодавство, в яких буде прописано, під дію яких законів підпадатимуть олігархи», — зазначив Данілов.

Секретар РНБО запевнив, що боротьба Зеленського з олігархами «це не про політичні очки». Він не відкидає, що після прийняття закону про деолігархізацію РНБО не включить до реєстру олігархів жодної людини, тому що вони самі відмовляться від активів і повернуть частину державі.

«Люди вже почали добровільно відмовлятися від свердловин. У нас є історія щодо кожного олігарха, і ми знаємо, як вони заволоділи своїми активами. Вони повинні це зрозуміти і позбутися активів, щоб не потрапити в список олігархів. Якщо вони з’являться в реєстрі, це буде відомо всьому світу. Не думаю, що їм це потрібно», — додав Данілов.

Нагадаємо, 1 липня Верховна Рада прийняла в першому читанні закон про боротьбу з олігархами. Документ підтримали 275 нардепів. Всіх олігархів будуть вносити в публічний реєстр.

Як відомо, 2 червня президент Зеленський вніс до парламенту законопроект про олігархів як невідкладний. Пізніше в Слузі народу анонсували ще сім законопроектів про олігархів. Вони стосуватимуться змін в закон про політичні партії та антимонопольне законодавство.

Джерело

Залишити коментар