-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
СВІТ

Чехія закрила кордон для іноземців до 15 лютого

Фото з відкритих джерел

Перетнути кордон зможуть лише громадяни країни та люди з дозволом на проживання

Влада Чехії у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 до 15 лютого закрила кордони для іноземних громадян. Про це повідомила пресслужба Міністерства закордонних справ країни.

Зазначається, що обмеження діє від сьогодні, 30 січня. Впродовж заборони в’їзд на територію Чехії буде неможливий для всіх іноземців. При цьому перетнути кордон зможуть лише громадяни Чехії та люди з дозволом на проживання.

Як відомо, в Чехії з 27 грудня діє посилений карантин. Влада закрила ресторани, бари, кафе, кінотеатри, університети, школи тощо. Наразі в країні працюють лише продуктові магазини, аптеки та банки.

Нагадаємо, нещодавно тисячі людей вийшли на вулиці Праги після того, як уряд країни вирішив продовжити та посилити карантинні обмеження. За даними правоохоронців, тоді в масових акціях взяли участь близько двох тисяч осіб, багато з яких не носили масок і не дотримувалися соціальної дистанції.

Новини за темою: У Чехії ще на місяць продовжили надзвичайний стан через поширення COVID-19

Раніше повідомлялося, що тюремна служба Чехії почала приймати на роботу до своїх шпиталів медиків, які перебувають серед ув’язнених. Таке нововведення пояснили реакцією на брак лікарів у системі тюрем.

Джерело

Залишити коментар