-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
СВІТ

Болгарська православна церква тільки збирається детально розглянути «українське питання», — член Священного Синоду БПЦ

Фото з відкритих джерел

Болгарська православна церква ще тільки збирається детально розглянути «українське питання». Про це повідомив член Священного Синоду Болгарської Православної Церкви, митрополит Гавриїл Ловчанський, передає Telegram-канал «Правблог».

«Священний Синод БПЦ призначив єпископську комісію для детального вивчення питання, пов’язаного з розколом в Україні, і презентації відповідної доповіді на засіданнях Синоду Болгарської Церкви. Поки такого звіту не було», — сказав він.

Водночас священик висловив свою позицію з цього питання. «Я, як єпископ і митрополит БПЦ, категорично заявляю, що в Україні існує тільки одна священна канонічна Церква. І це Українська Православна Церква на чолі з Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм», — підкреслив ієрарх.

Новини за темою: Якщо Константинопольський Патріарх — Вселенський не тільки за титулом, чому його не обирає вся Вселенська Церква? — Керівник у справах УПЦ

Нагадаємо, нещодавно Управділами УПЦ митрополит Антоній (Паканич) заявив, що Константинопольський Патріархат здатний прийняти абсурдне рішення щодо Української Православної Церкви. При цьому, за його словами, жодна церква не може вирішувати за іншу, тим більше непокірну їй Церкву, її долю. 

Джерело

Залишити коментар