-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
Події

Бізнес на крові: Активісти під посольством Литви провели акцію проти роботи супермаркетів Новус у Криму

Фото з відкритих джерел

Сьогодні біля посольства Литви на акції протесту мітингувальники виступили проти того, що мережа супермаркетів Novus працює на окупованих територіях – в Криму. Про це пише Голос.

Співвласником магазинів є громадянин Литви Раймондас Туменас. Активісти вимагали від посла Литви, а також української влади негайно відреагувати на незаконні дії цього бізнесмена і ввести проти нього санкції. 

«На Туменаса вже є санкції в Литві та Україні, але він продовжує безперервно працювати з окупантом, платити туди податки, а це все йде на придбання зброї проти наших військових. Ми вимагаємо, щоб проти цієї людини були заведені кримінальні справи. Торгівля Новуса з країною-окупантом, країною-агресором неприпустима. Влада повинна відреагувати негайно», — вважає учасник акції ігор.

Нагадаємо, на початку анексії півострова компанія Туменаса заявила, що «бізнес повинен бути поза політикою». Їхні магазини продовжили роботу в Криму в обхід європейських санкцій. Це вже неодноразово доводили міжнародні журналістські розслідування. Крім цього Туменас спільно з українкою владою Молчановою володіє будівельною фірмою столиця груп. Зараз вони фігурують у справі рейдерського захоплення найбільшого оптового ринку в Києва «Столичний».

Джерело

Залишити коментар