20.3 C
Kyiv
19.05.2022
Image default
Події

Безстрокова акція ФОПів: У центрі Києва підприємці вимагають скасувати вибірковий локдаун та спростити систему оподаткування

Телеканал ZIK

Мітингувальники анонсують масштабніші акції вже наприкінці січня

У центрі столиці на Майдані Незалежності сьогодні знову зібралися підприємці. Їхні вимоги до влади залишаються незмінними. Це скасування вибіркового локдауну та збереження спрощеної системи оподаткування та звітності.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту “Чудова четвірка” на телеканалі ZIK під час включення розповіла кореспондентка Єлизавета Будас.

Як повідомила журналістка, підприємці оголосили свою акцію безстроковою, тому і триває вона незалежно від того, в якому режимі сьогодні працюють урядовці та парламентарі. Люди таким чином хочуть показати, що вони будуть відстоювати свої інтереси на головній площі країни до кінця.

“Вони нікуди звідси йти не збираються. Знаємо також, що вже наприкінці січня анонсуються більш масштабні акції не лише на Майдані, а й в урядовому кварталі столиці”, – розповіла Єлизавета Будас.

Вона додала, що серед вимог протестувальників є не лише відтермінування фіскалізації і спрощена система оподаткування, а й скасування локдауну та карантинних обмежень, які самі підприємці називають вибірковими.

“Ми тут стоїмо не перший день і будемо стояти до останнього. Це безстроковий податковий майдан. Нам не важко тут стояти, розуміючи всю ситуацію. Ми перш за все стоїмо тут за спрощену систему оподаткування, щоб зробили реформу на митниці, і за скасування локдауну, який порушує наші права. Чому є подвійні стандарти? Чому коронавірус є на ринках, в маленьких магазинах, а у великих супермаркетах, де є великі черги, немає?! Це смішно зі сторони влади. Ми проти цього”, – підкреслив власник магазину взуття Володимир.

Разом з тим кореспондентка ZIKу зазначила, що парламентарі можуть взятися до розгляду питань щодо підприємців аж наприкінці січня, зокрема, після закінчення локдауну.

Новини за темою: Черговий локдаун та невирішена проблема з ФОПами можуть викликати масштабний суспільний супротив, – експерт

Нагадаємо, у грудні тисячі підприємців вийшли в центр Києва з акцією протесту. Мітингувальники вимагали, щоб Рада скасувала введення РРО для малого та середнього бізнесу. Також протестували проти запровадження в Україні повного локдауну.

Натомість Верховна Рада прийняла законопроєкт про фіскалізацію, тепер обов’язкове введення касових апаратів для ФОПів відтерміновано до 1 січня 2022 року.

Згідно з повідомленням, з трибуни парламентського залу депутати називали документ компромісним варіантом.

Глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що документ дасть можливість працювати малому бізнесу і при цьому не дозволить відійти від оподаткування недобросовісним підприємцям.

Однак підприємців таке рішення не задовольнило, вони заявили, що акції протесту будуть продовжуватися.

Джерело

Залишити коментар