-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
СВІТ

Байден вже декілька разів обпікся об Україну, тому найближчим часом він нас обходитиме боком, – політолог

Борис Тизенгаузен. Фото prefiksblog.co.ua

Питання України не буде нагальним для Байдена, оскільки всередині США є чимало невирішених проблем

Новообраний президент США Джо Байден вже декілька разів обпікся об Україну, тому, як мінімум найближчим часом, він нас обходитиме десятою дорогою.

Про це в ефірі ток-шоу «19» на телеканалі ZIK заявив політтехнолог Борис Тизенгаузен.

«Зараз багато експертів заговорили про те, що Байден був багато разів в Україні, чудово знає всю обстановку, дружить з деякими нашими політиками, тому ми зараз заживемо. Але я хочу сказати, що зараз республіканці готують Байдену імпічмент, подивимося, що вийде, але справа в тому, що стільки проблем, скільки Україна принесла Байдену, навряд чи якась інша країна ще принесла. Це я і про плівки кажу, і про справу «Бурісми» і про його сина. Так от Байден вже декілька разів обпікся об Україну, тому я думаю, що, як мінімум найближчим часом, нас він обходитиме десятою дорогою», – зазначив Борис Тизенгаузен.

Більше того, на думку політолога, до України Байдену не буде діла, оскільки йому необхідно буде зшивати суспільство Америки, яке за декілька років поляризував Дональд Трамп.

Новини за темою: Байден не стримав сліз під час промови перед виїздом на інавгурацію. Відео

«Тобто Трамп свою «секту» сколотив, це абсолютно в деякому значенні неадекватні люди, які готові на багато чого. Це також проблема Байдена. Те, що зараз США надрукували чимало грошей, щоб бізнес підтримати, це економічна проблема, яку їм доведеться розсьорбувати. Тому, оскільки у нас немає активної фази війни, для Байдена ми вже на 125 місці. Так само як для нас війна у Сирії», – прокоментував Борис Тизенгаузен.

Нагадаємо, сьогодні Джо Байден склав присягу й тепер офіційно став 46-им президентом Сполучених Штатів Америки.

Слід зауважити, що вже колишній президент країни Дональд Трамп захід демонстративно не відвідав. Це вперше за 152 роки, коли очільник Білого дому пропустив інавгурацію свого наступника. 

Так, вранці 20 січня Трамп вилетів з Білого дому до Флориди, де розташований його маєток Мар-а-Ла. 

Нагадаємо, раніше експрезидент США Дональд Трамп залишив прощального листа своєму наступнику Джозефу Байдену.

Джерело

Залишити коментар