28.4 C
Киев
30.07.2021
Image default
СВІТ

Байден скасував указ Трампа про відкриття кордонів США для мандрівників з ЄС

Президент США Джо Байден EPA

Документ про відкриття кордонів мав набути чинності завтра, 26 січня

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден скасував указ свого попередника Дональда Трампа щодо відкриття кордонів США для мандрівників з Європейського Союзу та низки інших країн із 26 січня. Про це повідомляє DW з посиланням на представника Білого дому.

Згідно з повідомленням, новий очільник країни відновив обмеження на в’їзд у Штати для іноземців, що побували в Бразилії, Ірландії, Великій Британії та більшій частині Європи, що діяли з березня 2020 року.

Також зазначається, що Джо Байден має намір накласти заборону на в’їзд для тих, хто нещодавно відвідував Південно-Африканську Республіку.

Як відомо, Дональд Трамп 18 січня підписав указ про скасування обмежень на в’їзд жителів країн Шенгенської зони, Ірландії, Великої Британії та Бразилії. Документ мав набути чинності 26 січня. З цього ж дня мала почати діяти нова вимога для в’їзду до США — обов’язковий негативний тест для всіх мандрівників.

Новини за темою: США посилюють правила в’їзду: Після прибуття з-за кордону доведеться проходити самоізоляцію

Нагадаємо, раніше президент США Джо Байден прибрав зі свого столу в Овальному кабінеті червону кнопку, яку встановив його попередник Дональд Трамп для виклику офіціанта з дієтичною колою. 

Джерело

Залишити коментар