29.8 C
Киев
30.07.2021
Image default
СВІТ

Байден не стримав сліз під час промови перед виїздом на інавгурацію. Відео

Джо Байден

Обраний президент подякував штату Делавер за всю свою кар’єру

Обраний президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден заплакав, коли говорив прощальну промову в його рідному штаті Делавер, перед від’їздом на інавгурацію, яка відбудеться сьогодні у Вашингтоні. Трансляція велася на його YouTube-каналі.

Як зазначається, виступ відбувся у центрі Нацгвардії, названому на честь його померлого сина Байдена Бо.

«Це трохи емоційно для мене. Ми пройшли всю мою кар’єру, пройшли через хороші та погані часи, і я хочу подякувати вам за все. Моїм товаришам зі штату Делавер від імені всієї родини Байденів, присутньої сьогодні, я хочу сказати, які ви важливі для мене і для кожного з нас», — сказав Байден.

Під час промови він не стримав сліз на словах про померлого сина Джозефа.

«Коли я помру, Делавер буде вписаний в моє серце, і в серця всіх нас, всіх Байденом», — сказав він.

Новини за темою: ФБР розкрило плани QAnon зірвати інавгурацію Байдена

Нагадаємо, раніше народний депутат України VIII скликання Ігор Попов заявив, що інавгурація новообраного президента США Джо Байдена буде більш ніж скромною, гостей буде дуже мало, а публічні заходи будуть обмежені. До заходу допустять максимум 10 тис. осіб.

На церемонії інавгурації Джо Байдена, яка запланована на сьогодні, 20 січня, традиційна двогодинна хода представника держави у Білий дім буде замінена на віртуальний парад у зв’язку з коронавірусними обмеженнями.

Крім того, на церемонії інавгурації нового президента США епатажна співачка Леді Гага виконає Національний гімн, а Дженніфер Лопес виступить з музичним перформансом.

Джерело

Залишити коментар