24.2 C
Киев
04.08.2021
Image default
СВІТ

Авіакомпанія Lufthansa не пускатиме на борт пасажирів у звичайних масках

Фото з відкритих джерел

Нові правила набувають чинності з наступного понеділка, 1 лютого

Німецька авіакомпанія Lufthansa з 1 лютого не пускатиме на борт своїх літаків пасажирів у звичайних медичних масках, а тільки в масках з посиленим захистом класу FFP2 та вище. Про це повідомляє портал Air101.

Згідно з повідомленням, нові правила набувають чинності з наступного понеділка, 1 лютого. З цієї дати пасажири повинні будуть носити хірургічну маску або маску FFP2 або маску зі стандартом KN95/N95 під час посадки, польоту та виходу з літака.

Авіакомпанії Lufthansa Group вже запровадила вимогу носити маску для рота та носа, перебуваючи на борту її літаків у травні минулого року, ставши одним з першопрохідців у всьому світі.

До слова, наразі компанія втілює резолюцію, прийняту федеральним урядом та урядами провінцій Німеччини 19 січня. Щоб пасажири могли своєчасно адаптуватися до нових правил, вони будуть проінформовані про нововведення електронними листами, на вебсайті авіакомпанії та у соціальних мережах.

Новини за темою: Названо топ-10 найбезпечніших авіакомпаній року

Раніше повідомлялося, що міністр інфраструктури Владислав Криклій вважає, що Європа може відновити авіасполучення з Україною вже у 2021 році.

Джерело

Залишити коментар