17.01.2022
Image default
СВІТ

Американське ФБР у справі штурму Капітолію перевіряє версію про плани вбивства конгресменів, – ЗМІ

Штурм Капітолію REUTERS

Правоохоронці працюють над вивченням «більш значущих цілей» під час захоплення будівлі

У США Федеральне бюро розслідувань у справі про штурм Капітолію вивчає версію про підготовку вбивства конгресменів. Про це повідомляє The Washington Post із посиланням на джерела, знайомих із процесом розслідування.

Зазначається, що американські слідчі працюють над визначенням мотивів і «більш значущих цілей, якщо такі були». При цьому правоохоронці допускають, що деякі протестувальники були озброєні для того, щоб заподіяти фізичну шкоду конгресменам.

Крім того, в затриманих учасників штурму вилучили пластикові стяжки, які можна використовувати як кайданки. «Ми не розглядаємо це як злочинну змову, але нам цікаво зрозуміти, як люди застосували б такі предмети як пластикові стяжки», – висловився співрозмовник видання.

Нагадаємо, нещодавно в США в результаті заворушень 6 січня, які супроводжувалися захопленням Капітолію, кількість загиблих зросла до п’яти осіб. Тоді поліція офіційно підтвердила смерть свого співробітника.

Новини за темою: У США на підтримку Трампа пройшов мітинг, який переріс у штурм Капітолію, є жертви: Що потрібно знати про події у Вашингтоні

Раніше повідомлялося, що американська прокуратура вивчить роль президента США Дональда Трампа в підбурюванні натовпу під час штурму Капітолію. Загалом федеральні прокурори порушили 15 кримінальних справ, а до Верховного суду подали ще 40.

Джерело

Залишити коментар