7.4 C
Киев
29.09.2021
Image default
УКРАЇНА

Американець місяць живе в терміналі Борисполя

Фото: скриншот видео Американець вимушено живе в терміналі Борисполя

Чоловік спить на стільцях і миється в туалетах. Він може повернутися в США, але не хоче, бо має намір продовжити подорожувати.

  В аеропорту Бориспіль вже майже місяць живе 54-річний американець. Про це повідомляє ТСН у вівторок, 28 вересня.   Чоловік на ім’я Нейдер важить більш як 180 кілограмів і не може самостійно пересуватися. Майже місяць він спить на стільцях залу очікування і миється в туалетах, під кранами. При цьому посольство США готове купити йому квиток назад у Штати, однак чоловік відмовляється, тому що хоче продовжити подорожувати.   Справа в тому, що невідомі вкрали в американця все його заощадження — більше 9 тисяч доларів. Вже 1 жовтня чоловік отримає пенсію по інвалідності (700 доларів) і зможе відправитися далі — в Польщу чи Чехію.   «Американське посольство купує мені безкоштовний квиток і я можу летіти до Америки, але я не хочу туди», — сказав чоловік.   При цьому в терміналі він відчуває себе в безпеці, поліція його навіть оберігає.   «Громадяни на нього не скаржаться, так само як і працівники аеропорту. Законних підстав, щоб його вивести на вулицю, немає», — заявили правоохоронці.  

  Нагадаємо, що раніше в Бердянську шукали власника пакета грошей, знайденого біля сміттєвого бака. Бездомна жителька Бердянська знайшла гроші і звернулася до волонтера з проханням допомогти їй знайти власника.   Також повідомлялося, що голий одесит «грівся» біля Вічного вогню та ображав перехожих. На прохання припинити хуліганство чоловік реагував агресивно і присувався ще ближче до вогню.    

Джерело

Залишити коментар